P.M.P. Fishing s.r.o.

Správce revíru: +420 727 969 926
cs en de

Pískovna Vejprnice se nachází v Západních Čechách v těsné blízkosti Plzně, cca 10 km z centra či 2 km od sjezdu z dálnice D5 exit 89. Vodní plocha má rozlohu 7,5ha. Má charakter přírodního biotopu a je už z malé části zarostlá vodní vegetací. V pískovně je zatopená cesta která rozděluje vodní plochu. Voda je krásně čistá průzračná i v letních měsících. V pískovně jsou zatopené stromy a keře. Najdete tu 10 lovných míst. Na každé lovné místo lze doje autem.

Jak se k nám dostanete?

Revír se nachází v Západních Čechách v těsné blízkosti Plzně, cca 10 km z centra či 2km od sjezdu z dálnice D5 exit 89. GPS Souřadnice 49.7139694N, 13.2589050E

Směr od Plzně:
Pojedete po silnici I/26 směr Domažlice. Po výjezdu z Plzně dojedete do vesnice Líně kde na křižovatce odbočíte doprava směr Tlučná. Zhruba po jednom kilometru vyjedete z vesnice Líně a přejedete dálniční most a po 300m opět odbočíte doprava kde bude závora a směrový ukazatel na pískovnu. Pokud bude závora zavřená volejte tel. 727 969 926.

Směr od Domažlic
Pojedete po dálnici D5 směr a sjedete na exitu č.89. Najedete na silnici I/26 a pojedete směr Líně (Domažlice), kde na křižovatce odbočíte doprava směr Tlučná. Zhruba po jednom kilometru vyjedete z vesnice Líně a přejedete dálniční most a po 300m opět odbočíte doprava kde bude závora a směrový ukazatel na pískovnu.

Pokud bude závora zavřená volejte správci na tel.: +420 727 969 926.

Moje srdcovka, super lidičky, krásná příroda. Prostě boží kout, stojí zato si přijet zachytat!
Jiří P.
Krásný revír ochotný lidé, vážně super.
Tomáš B.
Super rybařina a skvělý tým.
Šárka H.
Je to tam opravdu nádherné.
Veronika H.
Krásná voda, nádherné ryby, příjemné a ochotní lidé(správci), prostě pravé místo na úžasný relax.
Pavel P.
Už dlouho jsem čekal, až se toho někdo ujme a jsem strašně rád ,že to mám kousek. Hlavně jsem nadšenej ze zákazu koupání a omezení návštěvnosti. Bude tam klid na chytání a hlavně vše co se chytne tak se pustí proste paráda!!!!
Mottlovi
Chtěl bych Vám poděkovat. Konečně další voda, kde se bude chytat ..CHYT A PUST .. další místo v Západních Čechách. Držím Vám palce.
Josef O.
Skvělé místo, skvělí lidé.
Honza K.