P.M.P. Fishing s.r.o.

Správce revíru: +420 727 969 926
cs en de

Pískovna Vejprnice se nachází v Západních Čechách v těsné blízkosti Plzně, cca 10 km z centra či 2km od sjezdu z dálnice D5 exit 89.Vodní plocha má rozlohu 7,5ha. Má charakter přírodního biotopu a je už z malé části zarostlá vodní vegetací . V pískovně je zatopená cesta která rozděluje vodní plochu.   Voda je krásně čistá průzračná i v letních měsících. V pískovně jsou zatopené stromy a keře. Najdete tu 10 lovných míst. Na každé lovné místo lze doje autem.

Revír se nachází v Západních Čechách v těsné blízkosti Plzně, cca 10 km z centra či 2km od sjezdu z dálnice D5 exit 89. GPS Souřadnice 49.7139694N, 13.2589050E

Směr od Plzně:
Pojedete po silnici I/26 směr Domažlice. Po výjezdu z Plzně dojedete do vesnice Líně kde na křižovatce odbočíte doprava směr Tlučná. Zhruba po jednom kilometru vyjedete z vesnice Líně a přejedete dálniční most a po 300m opět odbočíte doprava kde bude závora a směrový ukazatel na pískovnu. Pokud bude závora zavřená volejte tel. 727 969 926.

Směr od Domažlic
Pojedete po dálnici D5 směr a sjedete na exitu č.89. Najedete na silnici I/26 a pojedete směr Líně (Domažlice), kde na křižovatce odbočíte doprava směr Tlučná. Zhruba po jednom kilometru vyjedete z vesnice Líně a přejedete dálniční most a po 300m opět odbočíte doprava kde bude závora a směrový ukazatel na pískovnu.

Pokud bude závora zavřená volejte tel. 727 969 926.

Jiří P.

Moje srdcovka, super lidičky, krásná příroda….prostě boží kout, stojí zato si přijet zachytat!

Tomáš B.

Krásný revír ochotný lidé, vážně super.

Šárka H.

Super rybařina a skvělý tým.

Pavel P.

Krásná voda, nádherné ryby, příjemné a ochotní lidé(správci), prostě pravé místo na úžasný relax.

Mottlovi

Už dlouho jsem čekal, až se toho někdo ujme a jsem strašně rád ,že to mám kousek. Hlavně jsem nadšenej ze zákazu koupání a omezení návštěvnosti. Bude tam klid na chytání a hlavně vše co se chytne tak se pustí proste paráda !!!!

Veronika H.

Je to tam opravdu nádherné.

Josef O.

Chtěl bych Vám poděkovat. Konečně další voda, kde se bude chytat ..CHYT A PUST ..další místo v Západních Čechách. Držím Vám palce.